| NarcissAlecss96 a întrebat:

am o problema la pc, mi-am bagat windows-ul acum 2 zile si toate driverele s-au instalat, mai putin cel video.
Am incercat driverul de pe cd-ul original al calculatorului, am incercat alte drivere de pe net, nici un raspuns, mereu imi zice asta:
This computer does not meet the minimum requirements for installing the software
Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Ciudat, sincer nu am mai auzit de asa ceva. Ai luat driverul original de pe site-ul producatorului? Ce placa video ai?

| NarcissAlecss96 explică (pentru DuDDy24):

Pe placa de baza scrie ASRock H61M-DGS, dar am alta problema:
Am incercat driverul de pe cd-ul original al calculatorului, am incercat alte drivere de pe net, nici un raspuns, mereu imi zice asta:

This computer does not meet the minimum requirements for installing the software
Ce sa fac?

| NarcissAlecss96 explică (pentru DuDDy24):

Http://www.asrock.com/mb/intel/H61M-DGS/index.asp?cat=Download Asta e placa mea, dar nu ma lasa sa instalez nici un driver. Ce pot face?

| DuDDy24 a răspuns (pentru NarcissAlecss96):

Am inteles ce placa ce baza ai, dar nu ma ajuta cu nimic. Daca nu ai o placa video dedicata, spune-mi ce procesor ai. De asta am nevoie.
Aaa, da, si ce windows ai? si daca e pe 32 sau 64 bitwinking