| Fcog_Nyku_1989 a întrebat:

Am o problema mare. Am avut multi virusi pe calculator, si am bagat un antivirus pentru ai sterge pe toti... Problema este ca mi-a sters multe lucruri[ paint sau imaginea ] Mai exact antivirusul a sters imaginea in sine, a ramas doar un shortcut... daca ati putea sa ma ajutati

Scuze daca nu am ales categoria potrivita dar alt " PC " nu am mai gasit big grin

Dau FUNDA unui raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna. Eu zic sa iti reinstalezi pc-ul si dupa sa iti pui Bit Defender este unul deintre cele mai bune happy Funda?

| Fcog_Nyku_1989 explică (pentru Search69):

Pai, chestia este ca nu vreau sa refac windows-ul, de ce crezi ca am bagat antivirus thinking

1 răspuns: