| babalss99 a întrebat:

am o problema mare am un cont de metin pe care am luat ban ne facand nimic adc ma jucam la ora 2 era contul ok etc si apoi am vrut sa intru la ora 8 surpriza cont banat ...problema este ca eu am uitat pe ce cont de email este facut contul si el fiind banat daca intru pe site nu il pot afla
cum pot sa aflu pe ce email este facut contul? Helllllpppppp meee helllp

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Tu ar trebui sa stii, la setari la cont, sau dai ca ai uitat parola si poate afli.