| ehybthyhtq a întrebat:

Am o problema.Pe tableta mea Galaxy tab 3 mini nu imi apar emoji-urile.Doar pe Facebook Messenger.Pe instagram nu..de curand, am auzit ca s-au adaugat si pe Ask.Fm... Stie cineva din ce cauza nu imi arata Emoji-urile? Nici la descrierile de pe facebook nu imi apar straight face Multumesc!

1 răspuns:
| GaBeLo10 a răspuns:

Instaleaza-ti de pe magazin play : Go Keyboard emoji. O sa-ti apara smug Dar sa setezi la tastatura, aceasta care o descarci
Funda?