| 1AsaSIn1 a întrebat:

Am o Problema Pe un server de Counter Strike hostat, modul este FURIEN. Problema ar fi cea de mai jos:
Dropped K3lv1n from server
Reason: Timed out
Dropped Alexts from server
Reason: Timed out
Dropped Karmy from server
Reason: Timed out

La conectarea unui player, se incarca mai mult de jumate resursele si la terminarea lor, li se inchide Cs fara nici o eroare si imi apare problema de mai sus in consola(gp)
Va rog ajutati-ma stiu ca uni pot rezolva aceasta problema si nu vor sa dea si la alti, dar fiti macar amabili macar de data asta va rog. Dau o Mare Funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Incearca sa setezi sv_timeout 60 in server.cfg si in consola jucatorului cl_timeout 60

| 1AsaSIn1 explică (pentru CinevaNou):

Am incercat tot nu merge...