| ErickEmil a întrebat:

Am o problema. pentru cine joaca metin2Earth sau in general! Cand intru in joc merge bine nu am treaba... dau sa bag nume si parola dau ok si imi zice conectarea ruleaza la nesfarsit, si daca mai bag odata nume si parola si dau ok ma scoate din joc! Ce sa fac? Daca rezolv problema dau funda la cei care m-au ajutat!

6 răspunsuri:
| 7Roby7 a răspuns:

Ti se intampla asa pentru ca Metin2Earth este server privat.Cand iti spune ca "conectarea ruleaza" iti spune pentru ca nu ai dat bani reali ca sa joci ca "VIP" si inseamna ca serverul este plin de conturi, indiferent daca sunt "VIP" sau nu, doar ca de obicei GM ii scoate pe toti ca sa intre cei "VIP". Daca ai dat bani ca sa fi "VIP" atunci inseamna ca jocul este in mentenanta sau sta in patching ca sa puna ceva nou in joc, dar exista si problema ca poate jocul a fost virusat sau hackat, sau jocul a fost inchis pentru un timp sau pe veci de GM. Sper ca ti-am rezolvat problema.happy

| ErickEmil explică (pentru 7Roby7):

Sincer nu cred asta. e ceva de la pc-ul meu! Ieri ma jucam linistit(si app serveru e on asa ca nu e vina GM-ului) si nu e cu vip.Astept si alte raspunsuri caci imi iese din joc propriu zis adica revine la windows!

| 7Roby7 a răspuns:

Pai nu e chiar "VIP", adica de aceea l-am pus intre " ", este acolo cand l-ai incarcat ca spune sa dai bani reali sa poti juca mai acesibil si chestii de astea, dar ai putea avea si tu dreptate, poate ca acest server privat Metin2Earth a fost facut pe alt gen de windows(Ex. Windows Vista, Windows XP, Windows 7) sau poate ca nici nu a fost facut pe windows(Ex.Linux Ubuntu).Pe windows 7 sunt cam toate serverele private mai nou, totusi daca nu merge ar trebui sa incerci un nou server privat de Metin2big grin

| ErickEmil explică (pentru 7Roby7):

Neh decat sa ma apuc de altu iar mai bine ma las definitivlaughing

| 7Roby7 a răspuns:

Mda...Oricum Metin 2 nu este chiar asa de interesant, indiferent daca este un server privat sau este serverul original, in schimb, ai putea juca 4Story, are o grafica destul de interesanta chiar daca nu e reala, este 3D,ai multe optiuni neimportante dar dorite de majoritatea utilizatorilor(Ex.~sa sari,sa stai jos,sa dansezi,sa strigi,sa arati,sa razi, sa plangi, etc.) si are misiuni destul de interesante. Dintre Valorian si Derion, mai frumos este Derion. Daca te apuci de joc, cautama cu numele 7Roby7 pe Derion, am lv 44.Bafta!happy

| ErickEmil explică (pentru 7Roby7):

Sincer m-am apucat de 4story da nu am prea inteles cum se joaca daca imi explici cum si ce ma apuc si eu id undererick@yahoo.com!