| Freecs a întrebat:

Am o problema si tot incerc s-o rezolv de ceva timp dar nu pot... Am laptop si la majoritatea jocuriilor nu imi apare imaginea pe tot ecranul se vad in stanga si dreapta niste linii negre. Cum pot sa rezolv asta? Va rog funda!

3 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Te duci la setari (video setinggs, sau ce scrie acolo), si modifi rezolutia, de obicei laptopurile au 1366x726 (eu asa am), selectezi si dupa ii dai Aply sau OK sau ce are acolo, si devine pe ecran mare. salut!

| Freecs explică (pentru Jock3r99):

Si eu dar jocul asta "si celelalte la care am mai avut problema" nu aveau setari de genul asa cum ar fi jocul este NFS MW aici cum fac sa ruleze pe intreg ecranul?

| Jock3r99 a răspuns (pentru Freecs):

Ar trebui sa fie ceva din setarile.ini nu stiu exact, cauta pe forumuri.