| Bwa_Shi_ATat_Mitza_1995 a întrebat:

Am reinstalat recent GTA IV EFLC pana aici totul ok, intru aleg "storiul" dau "start" si imi apare acest mesaj

"The downloadable content required for this autoload is not available. Press [ENTER] to start a new game of Grand Theft Auto IV."

Apas "ENTER" si ceva ciudat! Imi apar pozele de la GTA IV si aud melodia... de la joc. Am avut GTA IV instalat inainte de a instala "EFLC" dar nu inteleg.
Asa si se incarca, si cand apare asta "Load Failed. Starting a new game..." si se inchide si gata.

Ajutor va rog frumos! Ofer funda happy

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Iti zice ca continutul de downloadat nu este valabil apasa enter pentru a incepe un joc nou gta 4
apoi iti zice ca nu poate sa incarce

| Bwa_Shi_ATat_Mitza_1995 explică (pentru AlinKun):

Stiu si eu engleza, eu vroiam sa stiu cum rezolv problema...

| Bwa_Shi_ATat_Mitza_1995 explică:

Am reinstalat jocu...acum imi apare asta cand incerc sa intru in joc

| Bwa_Shi_ATat_Mitza_1995 explică:

Acum mai nou