| AgentKiller22 a întrebat:

am sa pun o intrebare, si doresc sa mi se raspunda doar daca stiti.Am un PS3, cu GTA 5 pe el.Am cumparat GTA 5-ul la cateva luni dupa ce a aparut, prin 2013.Am jucat pe el doar 1 saptamana, apoi l-am terminat. Dupa vreo 2-3 luni, m-am reapucat din nou si incepe sa-mi laguiasca..De exemplu cand merg rapid cu o masina mi se misca sacadat camera.CD-ul jocului nu este zgariat, va repet, a mers perfect pana acum..Nu am umblat la nimic. Funda va rog, am nevoie de ajutor

3 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

PS3-ul poate avea praf in interiorul sau ceea ce cauzeaza incalzirea rapida a componentelor, iar de aici vine renumitul "lag". O alta problema ar putea fi update-urile facute de cei de la Rockstar, am observat ca multa lume se plangea la un moment dat cand Rockstar a bagat un nou update, probabil a dereglat niste fisiere din joc. Ai putea sa incerci sa-ti duci PS3-ul la curatat de praf, sau sa faci update la GTA5, poate va ajuta cumva la imbunatatirea gameplay-ului. Sper ca te-am putut ajuta cat de cat.

| AgentKiller22 explică (pentru QuertyQuestions):

Cum se face update la GTA 5?

| QuertyQuestions a răspuns (pentru AgentKiller22):

Sincer nu stiu, nu am avut PS3/4, dar poti cauta usor pe google si vei gasi sigur un raspuns rapid si usor de inteles.