| XxMyTzAxX a întrebat:

am si eu o intrebare
Am bagat o imagine pe de desktop si imi aparu-se vreo 2 intrebari si nu am mai stat sa le citesc si am dat repede ce am prins la mana...
si acum imi apare la iconite mai precis la scris un fundal de albastru
am mai cautat si pe net si tot nu am gasit am facut si cum au zis altii si tot degeaba, am mai si schimbat si imaginea, am bagat si antivirusu sa scaneze, am mai umblat si prin setari si degeaba
cine ma poate ajuta dau funda

4 răspunsuri:
| americanu098 a răspuns:

Poti sa faci un screen daca terog!?

| XxMyTzAxX explică (pentru americanu098):

De facut fack da cum postez?

| americanu098 a răspuns (pentru XxMyTzAxX):

O bagi pe : http://imageshack.us/