| YoHory a întrebat:

Am calculator bun, windous 7 si nu imi merge Metin2Ro, inainte aveam calculator mai slab cu windows Xp si mergea metinul. Va rog frumos sa ma ajutati dau funda!

6 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Daca zici specificatiile pc-ului poate stiu care e problema dar asa nu prea imi dau seama.

| YoHory explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Placa video AMD de 2 gb DDR3, procesor quad core...(Imi merg alte metinuri private dar RO nu merge) Cica ar fi vorba de o problema pentru windows 7 dar stiu pe cineva caruia ii merge...

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru YoHory):

Pai... nu stiu ce sa spun. Poate ar trebui sa faci urmatorul lucru:
Intra pe net si uite-te la tutoriale cu acest subiect. Daca nu merge trebuie sa il downloadezi din nou si si dezinstaleazal si sterge tot ce e legat de joc.Altfel nu stiu e ciudat.

| Alexutzu1235918 a răspuns:

S-au este o singura varianta daca nu gasesti raspunsul sigur... reinstaleazati windowsu poate asra o fi sau daca nu spune ce eroare iti da!

| YoHory explică (pentru Alexutzu1235918):

Ma nu i-mi da nicio eroare.I-mi intra pe server normal si cand sa ma loghez apare Vei fi conectat la server si nu imi mai intra.Si serverele nu scrie Normal sau Busy doar... atat scrie.

| Alexutzu1235918 a răspuns:

Așa e windows 7, fiindcă nu accepta virușii. Cel mai bine apucate de samp, e și frumos jocul și merge la orice pc