| Jucator_Imvu_1993 a întrebat:

^_^. Am si eu o întrebare : Ce joc mi-ar merge pe pc-ul asta?
~Am procesor AMD Phenom 8750 Triple-Core (3CPUs), 2.4 GHz.
~3GB RAM DDR2.
~Placa video de 512. O lista pentru jocuri?
~Dau funda. ~_~

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Procesorul e bunicel si ramul la fel, dar informatiile despre placa video sunt total in ceata, spune-mi exact numele ei si eu o sa iti spun ce ai putea rula sigur.
Poti incerca Dead Space 2 si 3, DMC 3 si 4, battlefield 3, 4 si bad company 2, Nfs Shift 2, Most wanted 2012, The run, Rivals, Just cause 2, Saint Row 3 si 4, Grid 2, Crysis 2 si 3, Gta IV, Outlast, Mafia 2, Bioshock Infinite, COD MW 2 si 3, Black Ops 1 si 2.
Nu pot garanta ca poti juca toate jocurile enumerate pentru ca nu stiu mai nimic de placa videobig grin

| Jucator_Imvu_1993 explică (pentru DuDDy24):

Placa video HIS Radeon HD 4350 512MB DDR2 Silence. Asta-i placa video. Sain Row 4 nu îmi merge bine, se mișcă greu. Poți sa îmi spui ce pot juca? Mulțumesc.

| DuDDy24 a răspuns (pentru Jucator_Imvu_1993):

Din pacate placa video e foarte slaba, jocuri mai noi de 2008 nu prea poti rula cu ea, eu iti sugerez un update, un gt 640 sau o placa asemanatoare ca performanta:D
Incearca NFS underground 2, most wanted, carbon, undercover, COD 1, 2, 3, 4, Saint Row 1 (posibil si 2), cam toate jocurile din seria FIFA, Bioshock 1, Crysis, GTA SA, Dead Space 1...cam astea imi vin in minte.
Daca vrei mai multe jocuri intra si cauta aici http://www.game-debate.com/games/

| Jucator_Imvu_1993 explică (pentru DuDDy24):

Poti sa imi dai link-ul de unde pot sa descarc Just Cause 2? Si poti sa imi faci o lista cu mai multe jocuri care se imi mearga? Multumesc. :p

| DuDDy24 a răspuns (pentru Jucator_Imvu_1993):

Ti-am spus intr-un mesaj anterior niste jocuri care o sa iti ruleze binisor (zic eu).
Iti las mesaj pe privat cu un link de download pentru just cause 2winking

| Jucator_Imvu_1993 explică (pentru DuDDy24):

Jocurile astea le-am jucat, eu vreau altele. sad

| DuDDy24 a răspuns (pentru Jucator_Imvu_1993):

Incearca The punisher, Return to castle wolfenstein, left 4 dead, far cry 1 si 2, assasin's creed, half life 2, dirt, resident evil 3 si 4, mass effect, fallout 3, godfather 1, mafia 1, portal...cam astea imi mai vin in minte.
intra si tu pe site-ul pe care ti l-am dat, ai de unde alegewinking