| OliClaudiu a întrebat:

am si eu o intrebare Cum sterg mai multe commenturi de la pozele de pe FaceBook? mersi anticipat ofer funda raspunsului corect

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Stergi fiecare comentariu in parte, nu poti sa stergi mai multe comm-uri odata! In partea dreapta la fiecare comentariu iti apare un X (cand te duci cu mouse-ul pe comentariu)si ->Elimina. Daca vrei sa stergi toate comm-urile de la o poza atunci sterge poza si o incarci din nou pe facebook.
Bafta!

| OliClaudiu explică (pentru neluL):

Mersi nelu cred ca o sa stau sa le sterg pe fiecare in parte daca nu exista alta metoda sa sterg mai multe deodatawinking da sterg poza pierd like-urile asa ca mai bine sterg unu cate unu pana le termin pe toate big grin

| neluL a răspuns (pentru OliClaudiu):

Cu placere! bye, bye wave

| DiiiaDy a răspuns:

Dai x pe ele si se sterg.

| OliClaudiu explică (pentru DiiiaDy):

Cred ca am precizat ''mai multe commenturi'' stiu si eu ca pe X stergi comm dar dureaza mult sa stergi fiecare comm in parte mersi oricum

| DiiiaDy a răspuns (pentru OliClaudiu):

Scumpule daca mergea sa le stergi pe toate deodata fi sigur ca iti spuneam dar nu merge de aia am zis scurt si la obiect sa apesi pe X laughing) :*

| OliClaudiu explică (pentru DiiiaDy):

Pai ce rost mai avea sa-mi zici cv ce deja stiam tonguewinking

| DiiiaDy a răspuns (pentru OliClaudiu):

laughing :*

| OliClaudiu explică (pentru DiiiaDy):

Mai bine scriai NU STIU rolling on the floor ca poate asa ma faceai sa rad cand vedeam tongue :*