| BlackMask a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu CS GO, mai degraba daca pot rula jocul ( daca indeplinesc cerintele si in cate fps o sa imi mearga ).
Am urmatoarele componente :
- Placa video : Nvidia GeForce 210 1gb
- Procesor : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 2.93 Ghz
- RAM : 3 Gb
Stiu ca nu sunt cine stie ce dar vreau sa imi spuneti voi daca imi ruleaza bine CS GO ca nu prea ma pricep. Multumesc!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Da o sa mearga, minim 60 fps pe low, o sa mearga si mai bine de atat

| QwertyBeast a răspuns:

Da, ar trebui să meargă binișor. CS:GO-ul nu are cerințe prea mari. Oricum nu vei juca cu setările la maxim pentru ca va dăuna gameplay-ului (pe unele hărți, la setări minime nu vezi tufișuri în zonele în care cei care au setările la maxim le văd, deci ești în avantaj). În privința FPS-urilor nu mă pot pronunța pentru că depind de la hartă la harta și de numărul de jucători de pe server.