| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: vara asta am mai mult timp pentru pc dar nu stiu ce joc sa ma joc metin2.ro, league of legends sau wow pe toate sunt veteran da-mi niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor si sfatuitima multumesc mult

1 răspuns:
| christianlaroka a răspuns:

Pai eu zic sa te joci metin 2 ro, incepi un cont nou, un caracter nou.dar pana la urma este optiunea ta, oricum si wow este un joc la fel ca si mt 2ro, un joc care iti da o senzatie de dependenta.
Oricum este alegerea ta. Bafta