| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: nu stiu ce joc sa joc dintre League of Legends sau metin2.ro, dati-mi niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor in parte dau funda multumesc foarte mult dar va rog raspunsuri serioasa

PS: pe ambele jocuri sunt Veteran si le stiu juca dar nu stiu ce sa aleg dau funda tanks :X:X

Răspuns Câştigător
| deathy a răspuns:

Metin2 mi se pare o porcarie, sincer..nu stiu ce este asa de atractiv la el.Cat despre LoL nu am ce comenta, este mult prea tare. Daca zici ca stii a te juca lol, ai auzit de serverul beta? Acolo primesti IP si RP saptamanal, in fiecare luni.Iti recomand league of legends.Bafta la killuri happy

2 răspunsuri:
| Adi69 a răspuns:

Eu le joc cu placere pe ambele+minecraft si ma descurc foarte bine am cont lv 30 730 win pe lol, cont pe ro lv 79 3P m9 razboinic pe aura

| Adi69 a răspuns:

Eu le joc cu placere pe ambele+minecraft si ma descurc foarte bine am cont lv 30 730 win pe lol, cont pe ro lv 79 3P m9 razboinic pe aura.Deci nu te lasa de nici 1 joaca-le pe ambele cate putin