| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: nu stiu ce joc sa joc dintre League of Legends sau metin2.ro, dati-mi niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor in parte multumesc foarte mult dar va rog raspunsuri serioasa

PS: pe ambele jocuri sunt Veteran si le stiu juca dar nu stiu ce sa aleg

2 răspunsuri:
| Dddsasul a răspuns:

Pai mt2 ro se creste greu ai bani putini si e varza lol se cresye mult mai usor banii se fac mai usor si e mai distractiv ca ro.

| StefanAlexLuca a răspuns:

Lol e cel mai bun pentru ca nu exista nici un fel de hack si poate fi mult mai distractiv decat omoraitul unor monstri