| Madalyn_Madalynutzu_1999 a întrebat:

Am si eu o mica problema, in urma cu 4 luni am achizitionat un telefon Samsung Galaxy S3, si l.am pus pe net sa vad ce oferte de schimb primesc la el, am primit foarte multe dar decat una mi.a sarit in ochi cu un Iphone 4S, ios 8.1 sau 8 dar nu stiu daca sa fac schimb sau nu. Am auzit ca Iphon. urile sunt cam proaste, nu le tine bateria mult, si un lucru sunt prea mici, dar nu am tinut un iphone in mana sa vad cum e. Astept parerile voastre. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa il dai, galaxy s3-ul ala este mult mai performant, are ecran mai mare si culorile sunt mai vii, in plus nu stii ce defecte ar putea avea acel IPhone

1 răspuns:
| FlorinelG a răspuns:

Si eu am un Samsung s2, parerea mea e ca iphone este peste Samsung, are softul mai stabil