| Claudiu120719 a întrebat:

am si eu o intrebare de cand ...calculatorul s-a pus iar in functiune nu imi mai merge forumul metin2ro adica nu prea ma mai joc dar iintru doar cand sunt eventuri imi scrie

Fatal error: Template compilation failed: unclosed tag {if} in template 'pollShow' on line 1
You get more information about the problem in our knowledge base: http://www.woltlab.com/help/?code=12002
Information:
error message: Template compilation failed: unclosed tag {if} in template 'pollShow' on line 1
error code: 12002
file: /home/....class.php (117)
php version: 5. 3. 2-1ubuntu4. 14+gf20120214. 1
wcf version: 1. 1. 3 (Tempest)
date: Thu, 29 Mar 2012 16:39:48 +0000
request: /board23-comunitate-community/board26-evenimente-events/ 107006-event-de-sarbatorile-pascale/
referer: http://board.metin2.ro/index.php?page=Portal
Stacktrace:
#0 /home/...s.php(31): >TemplateScriptingCompiler-compileString('pollShow', '{if $polls|isse...')
#1 /home/....php(360): >TemplateCompiler-compile('pollShow', '{if $polls|isse...', '/home/www/board...')
#2 /home/....php(264): >Template-compileTemplate('pollShow', '/home/www/board...', '/home/www/board...')
#3 /home/....php(436): >Template-display('pollShow', false)
#4 /home/....php(303): >Template-includeTemplate('pollShow', Array, 1)
#5 /home/....php(267): include('/home/www/board...')
#6 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage.c lass.php(100): >Template-display('thread')
#7 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage.c lass.php(46): >AbstractPage-show()
#8 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler .class.php(64): >AbstractPage-__construct()
#9 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler .class.php(92): >RequestHandler-__construct('Thread', Array, 'page')
#10 /home/www/boards/board31.metin2.ro/index.php(8): RequestHandler::handle(Array)
#11 {main} si asa la toate topicurile poate cu altwe litere si cifre dar intelegeti ca nu pot vedea nimic si cand vreau sa ma contez pe site metin2ro doar se da refresh la pagina si ciciu vreau sa stiu doar daca e de la mine sau la toti e asa? Primele 3raspunsuri le dau funda aleg eu.

2 răspunsuri:
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Nu e la toti asa! Poate totusi ceva nu merge bine in calculator! Incearca sa schimbi si motorasul daca face zgomot cand ii pornit!

| Claudiu120719 explică (pentru LooKaTSkuarydzZ):

Maica pai tu vezi data de azi?laughing am schimbat pc 1000000000%rolling on the floor