| Inexxpert a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul. Orice joc instalez nu mi se deschide, ii dau si run as administrator, compatibily si tot nu se deschide, Am un Hp Pavilion 15 8gb ram, i5. Initial a avut instalat windows 8.1 si apoi i-am dat update la windows 10 dar mi sa parea ca merge cam greu asa ca am instala windows 7 ultimate 32 bit iar de atunci orice joc instalez pur si simplu nu-l deschide! Help pls!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

E ciudat rau ceea ce spui tu.
Schimba iar windows.
Nu baga niciodata o versiune de 32 bit. aia e doar pentru cei care nu au 4GB Ram.