| LCristian a întrebat:

am si eu o problema cu Pc-ul meu de fiecare data cand ma joc Cs, Minecraft, Metin... mi se face ecranul negru si apoi imi apare un patrat verde cu alb si imi scrie ca titlu "Video imput" si nu stiu care este problema.Dar pana sa ma mut la bunici nu imi facea asa.Va rog ajutati-ma si pe mine. Funda

Răspuns Câştigător
| LuciCss a răspuns:

1.E virusat PC, il reformatezi!
2. Daca e PC mai vechi nu merge CS si Minecraft!
3.Placa video, sau placa de baza trebuie schimbata!

12 răspunsuri:
| MateiuSergiu a răspuns:

Instaleazati nVIDIA g-force

| LCristian explică (pentru MateiuSergiu):

Poti sa imi dai si un site! Plz!
Am windows xp! Mz mult!

| LCristian explică:

La orce joc imi face asa nu numai la cs si mc!

| MateiuSergiu a răspuns (pentru LCristian):

Https://www.google.ro/......Https?/url imi dai funda daca merge ok

| LCristian explică (pentru MateiuSergiu):

Uite ce imi zice : the nVIDIA setup program could not locate any drivers that are compatible wuth you current hardwere. Setup will not exit

| MateiuSergiu a răspuns (pentru LCristian):

Nai instalat cum trebuie

| LCristian explică (pentru MateiuSergiu):

Pai si ce e da facut atunci? Dac se poate sa gasesti o solutie tero sa mi-o spui MZ MULT!

| MateiuSergiu a răspuns (pentru LCristian):

Spune-mi ce procesor ai, cati rami si tot ce stii despre pc-u tau

| LCristian explică (pentru MateiuSergiu):

System : Microsoft Windows Xp
Professional
Version 2002
Service pack 3
Registered to :
User organization
Computer
este un c incercuit 2009 iNET @home.ro
AMD Athlon(tm) 64 Processor
3000+
1.79 GHz, 512 MD of RAM
Physical Address Extension
Daca ai timp baga la mess cristifzs@yahoo.com skype *^|GoLdEm|^* am o poza cu tigru daca nu mere incearca cristi.boys

| LCristian explică (pentru MateiuSergiu):

System : Microsoft Windows Xp
Professional
Version 2002
Service pack 3
Registered to :
User organization
Computer
este un c incercuit 2009 iNET @home.ro
AMD Athlon(tm) 64 Processor
3000+
1.79 GHz, 512 MD of RAM
Physical Address Extension
Daca ai timp baga la mess cristifzs@yahoo.com skype *^|GoLdEm|^* am o poza cu tigru daca nu mere incearca cristi.boys

| MateiuSergiu a răspuns (pentru LCristian):

Schimbati windows xp-u trage sistemu in jos rau de tot

| LCristian explică:

Matei Fii atent baga indul asta si poate poti sa ma ajuti cu windows-ul
cristi_cs16@yahoo.com