| AlexxCostin a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul meu, cand ma joc se face ecranul negru si imi apare "NO VIDEO IMPUT" si dupa "ENTER SLEEP MODE" Nu stiu care este cauza?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Problema este de la placa video ori drivaru nu este instalat ori placa video are probleme. Ce model este placa video?

| AlexxCostin explică (pentru itsoft):

Nvidia geforce gt 640 de 3 gb

| RAY a răspuns:

Si mie imi face de astea, apas se aprinde si ruleaza ventilatorul la maxim, initial credeam ca e placa video, apoi memoria ram, acuma nu stiu nici eu poate fi si sursa, nu stiu ce sa mai cred