| s1ge123 a întrebat:

am si eu o problema cu programul JAVA cand incepe sa se instaleze imi apare asta: The wizard was interrupted before Java 7 Update 11 could be completely installed. To complete installation at another time, please run setup again. si vreau sa se instaleze si nu merge. Eu vreau sa imi downloadez si sa-mi instalez Minecraft si fara Java nu pot. Va rog foarte mult sa ma ajutati. Dau funde.

Răspuns Câştigător
| AngelikGamer a răspuns:

Dezinstaleaza-ti orice legat de java(sdk sau altceva) si i64 ia-ti ultimul update pentru sistemul tau de 32 sau 64 biti.Eu joc Minecraft si as vrea mult sa te ajut.

| s1ge123 explică (pentru AngelikGamer):

Mersi mult dar am rezolvat-o drat tot iti dau funda ca te-ai straduit sa raspunzi

1 răspuns: