| TheGamer123 a întrebat:

Vreau sa-mi instalez java si nu merge (vreau sa joc minecraft) si cand sunt in installer imi da o eroare :
Instalation failed
The wizard was intrerupted before Java 7 Update 11 could be completely installed. To complete installation at another time, please run setup again.

Eu am mai avut java si a mers foarte bine si nu stiu cum faceam curat in calculator si l-am sters apoi dupa o vreme am vrut sa joc minecraft, mi-a trebuit java, m-am dus sa mi-l instalez si mi-a dat aceasta eroare. PLZZZ AJUTOR. DAU FUNDITA COLORATA SI FRUMOASA

Răspuns Câştigător
| andreionline a răspuns:

Salut.In primul rand aceasta eroare poate fi de la windos nu ca nu ar fi original sau alte chestii din astea minore dar hai sa iti zic cum remediezi problema :
1.instaleaza din nou windosul si vezi
Asta a fost tot cam aceeasi problema am avut-o si eu la mess dar acum nu stiu ce sa iti mai zic
PAAAAAAAAAAAAAAAA

| TheGamer123 explică (pentru andreionline):

Mai da ai mess sau skype? Daca da id-ul meu de mess este mvlaicu01 si de skype alex.matei82. Te rog sa ma contactezi