| aNnOnNyyMoUs a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema cu tekkit`ul cand ii dau Login se incarca si dupa imi da Update Failed imi spuneti si mie cum il pot face sa mearga va rog, funda!

4 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Pai... in %appdata% ai un folder numit. tehniclauncher intri in el dupa intri in folderul tekkit copiezi tot ce e in folderul tekkit si le pui in folderul. minecraft e tot in %appdata%

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Daca nu merge ia-ti windows xp in caz ca nu ai dejawinking

| aNnOnNyyMoUs explică:

Imposibil sa fie de la windows am mai jucat tekkit pe windows 7
P.S:acu incerc ce ai zis.