| bZkBoY12 a întrebat:

Am si eu o problema la Counter-Strike ma joc de ceva timp si nu am mai intalnit asta : Intru in CS dar nu imi apare : new game, find server, option, quit. apas "~" - consola. nu-mi apare dar cand dau cu mausu prin locu unde ar trebui sa fie le aud.

2 răspunsuri:
| bZkBoY12 explică:

Am uitat sa zic. am reinstalat de multe ori. am luat alte csuri am incercat si de pe steam dar tot nu merge

| Cristyan21 a răspuns:

Ai intrat pe un server care ti-a modificat config in gen dar e alta chestie reinstaleaza Counter-Strike si sa vezi ca o sa iti mearga! Funda?