| AlexMaI a întrebat:

am si eu o problema pe cs 1.6 Romania pgl nu imi merg doate hartile de mod deathrun adica mi se downloadeaza in pc harta se incarca si apare preparing resource si inca ceva si se blocheaza cine ma ajuta dau funda + vot.
Daca este din vina la cs vreau sa imi lasati link aici si daca tot lasati link vreau sa imi mearga comanda setinfo pentru ca am slot pe un server mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| RK0 a răspuns:

Sigur e de la cs, iti recomand sa iti iei cs 1.6 warzone, scrii pe google si dai pe warzone.com si descarci de acolo.