| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Salutare TpU.Am nevoie de voi happy. Stiti ce ar trebui sa fac sa imi mearga toate hartile pe cs16? Mi se incarca pana la ultimele 2 liniute apoi se blocheaza...Stiti de ce face asa? Vreau un raspuns care merita FUNDA!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate ai bagat skinuri si de aceea te scoate la ultimile 2 liniutethinking Ori ai bagat mape care nu functioneaza.Eu spre exemplu am introdus un skin la knife care nu ma lasa sa joc Deathrun ma scotea din cs. Oricum ceva nu este in regula daca te scoate la ultimile 2 liniute inseamna ca nu poate downloada ceva la acea mapa. Poate fi si de la versiunea de Cs. Poate ar trebui sa reinstalezi jocul si daca nici asa nu merge sa scoti alt Cs.Baftawinking

| sebi103 a răspuns:

Cs-ul nu este bun sau exista erori.Incearca sa descarci altul, si te asigur ca vor merge absolut toate

| Cristinecunoscutul a răspuns:

Cauta un pack pe net cu harti din cs sau cand vrei sa intri pe un server vezi ce harta are o cauti pe net intri unde ai instalat counter strike-ul dupa aceea intri in cstrike ---> maps --> bagi harta acolo. Bafta!