| dNw a întrebat:

Am si eu o problema pe Metin2ro, am nivel 73 P corp, P spirit, G7 zdrobirea, G1 zdruncinarea, 4 puncte pe atacul sabiei. Si vreau sa fac singur DT-ul pana la etajul 6, am 40% vampiri pe mine, ii bat foarte repede.Dar problema este ca la etajul 5 la penultima sau ultima cheie nu mi-o da deloc, nici cu buff trebuie sa mai fie cineva neaparat sa bata cu mine. De ce?

3 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Incearca sa fii mai rapid si sa-i bati mai repede, in felul asta o sa-ti pice.
Incearca, totusi, sa mai adaugi niste vampiri sau sageti.
Nu conteaza daca mai e cineva sa bata cu tine sau nu. Bafta!

| dNw explică (pentru Senzaționalul):

Am 40% vampiri si 4% sageti, eu nu am nevoie de sageti am 929 aparare, nu imi scad din viata, cand apar acolo ultimele 5 minute apar imediat si ultimii draci

| dNw explică:

Am 40% vampiri 4% sageti am 929 aparare rezist foarte bine, dar cand cineva bate cu mine el bate arcasii sau eu bat arcasii si el sulitasii imi da cheia si nu inteleg de ce singur nu mi-o da