| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un server de metin2!
Cum pot face reclama usor, gratuit incat sa intre playeri multi si rapid? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| kapetanuza a răspuns:

1) fa un video pune-l pe youtube dar ai grija sa il faci ca lumea daca vr vizionari multe
2) fa-ti reclama pe alte siteuri prin contextul ca dai cadouri primilor 10-15 playeri
3) fa reclama pe alte tipuri de servere

daca e hostat serveru o sa fie ff usor de adus playeri iar daca nu putin mai greu.

(ps: da si mie linkul ca intru si eu ca vreau sa vad cum e serveru)

| alessyo21 a răspuns (pentru alessyo21):

Da dar din pacate am facut toate cele de mai sus

7 răspunsuri:
| MeritiUnOs a răspuns:

Video, forumuri, facebook, skype, mess, alte servere, alte jocuri, imi dai si mie serverul xD

| Aripi_Inger_1996 a răspuns:

Frate..il bagi pe 4metin sau intri pe diferite xat'urii si zici acolo metin2dark daca intrati va dau bani este server 2014 armuri noi arme lv max 250 etc

| alessyo21 a răspuns (pentru Aripi_Inger_1996):

Am bagat si pe 4metin dar degeaba.

| Aripi_Inger_1996 a răspuns (pentru alessyo21):

Pai baga si pe xat'uri fai reclama....tr pe mess

| Smecherul_AlexAtat_1993 a răspuns:

Poti sa ii faci reclama prietenilor colegilor etc...Sau poti face anunturi pe alte site-uri populare. Apropo cum se numeste?