| Endrew a întrebat:

, am un calculator ultra performant, cand l-am luat mi-am bagat Gta iv deoarece doream foarte mult sa il incerc, Asta fiind acum 1 an...
Azi mi-am descarcat GTA iv, dar imi merge in reluare.
Tin sa mentionez: Cand mi-am luat calculatorul, imi mergea GTA iv cu grafica la maxim.
Informatii sistem:http://i074.radikal.ru/1404/1e/bb6895001540.png

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai mai schimbat Windowsul de un an? Sau ia un program de curatat registrii: Ccleaner de exemplu. Fa-i o curatare.