| kidDiana a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson,am si cablu de date la el,mi l-a dat cineva la care mergea la calculatorul lui, avea si el tot un sony.La calculatorul meu nu merge nu il identifica de ce si ce sa fac? Mentionez ca el avea un calculator mai prost ca al meu si totusi mergea.

1 răspuns:
| ftchandrei a răspuns:

Buna! Si eu am avut un Sony k810 dar sfarsitul lui a fost cam acum 2 saptamani insa la mine in calculator mergea destul de bine vezi poate trebuie sa instalezi un program. Daca vrei sa mai vorbim id-ul meu este (fotache.andrei)