| MirciucuRonaldo a întrebat:

Am un monitor Samsung placa video ati radeon 9550 si cand am cumparat pcul mergea perfect si acum ultima data cand mi-am reinstalat windows-ul jocurile : cs, return to castle wolfenstein, driv3r si mult mai multe asa mi se intampla : intru in cs si cand sa intru pe un server mi se inchide pcul dar se aude ca merge in unitate si palpaie becul de la monitor si la return cu castle wolfenstein intru in joc dau load game sau play si tot la fel face dar numai ca dupa ce il deschid imi baga 800x600 rezolutia si cate odata mi se intampla asa si cand stau pe mess si nu stiu ce sa fac sunt disperat va rog ajutati-ma dau funda! :X FUNDA!

4 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Uite... Baga driverul de la placa http://support.amd.com/......sta32.aspx Si atunci o sa iti mearga perfect... deoarece tu ai driverul dat de windows care nu e foarte bun. Funda daca merge mai bine;)

| MirciucuRonaldo explică (pentru Flotzone):

Nu merge frt sa il instalez imi da numai erori

| Flotzone a răspuns (pentru MirciucuRonaldo):

Incearca sa scoti driverul... apoi sa il bagi din nou. Eroarea e de la driverul vechi care probabil are ceva probleme.

| shmata a răspuns:

Intra pe pagina producatorului placii tale video, si descarca de acolo driverul.