| cosminadelin44 a întrebat:

Am un server de minecraft pe hamachi si cand deschid serveru sa intre varmiu ii zice ca e inchis si doar ma adaugat la hamachi si a bagat ip in mc si mie imi merge serveru doar lui nu-i merge ce pot face sai mearga? FUNDA cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| MrCereala a răspuns:

Trebuie sa isi descarce si el hamachi si sa adauge adresa de la hamachi pe care e facuta serverul. SERVERELE PRIN HAMACHI MERG DOAR DACA AI HAMACHI-UL DESCHIS!