| andreasnemes a întrebat:

Am urmatorul pc:
Placa de baza:Asus P5PE-VM
Placa video:Ati radeon 9550 256mb
Procesor:Intel celeron (D) 347 3.07 ghz
Memorie Ram 1gb
S-ar mai merita sa investesc in el?

4 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

1) Placa de baza e cam invechita, nu o sa suporte un procesor mai mare de "Dual Core"
2) Placa video e si ea invechita, avand doar 256 MB nu o sa mai poti face multe cu ele in viitor...
3) Procesorul e slab pentru ce iti trebuie acum...
4) Ramii, abia iti deschid 3 pagini de net si Mario
5) Sfatul meu : strange 1200-1500 Lei si fa-ti o configuratie noua.

Succes

| andreasnemes explică (pentru RoBoT93):

Cam cu cat l-as putea vinde?

| RoBoT93 a răspuns (pentru andreasnemes):

200 / 300 Lei...
Vand eu o unitate completa daca vrei, tocmai mi-am achizitionat alta si pe asta as dori sa o dau happy
Daca te intereseaza, lasa-mi PM pentru detalii

| RoBoT93 a răspuns (pentru andreasnemes):

Nu merge sa-ti dau PM, sunt membru junior. lasa-mi ID de Messenger si vorbim acolo happy