| adrian88_9398 a întrebat:

happy Am vazut in Metin 2 multi jucatori :altii erau dragoni, altii paianjeni.Cum ai facut asta?

Am cautat pe youtube, si am vazut pe unu care a scris ceva undeva. Unde pot face si eu asta?

Dau fundita!

37 răspunsuri:
| chitoiu a răspuns:

Ma asculta ma pe mine ca am exp in metin2ro.ca sa te transformi in dragon trebuie buie sa omori singur dragonu si iti pica globul transformarii dragon:albastru, din camera de cristal...etc.sau fa lvl 90 ca asta iti pica la cu far de 90 si itm+9. Sper ca te am ajutat.incearca si pe: www.metin2roforum.ro

| Al3XaNdRu000 a răspuns:

Depinde ce mt eu joc 4yours mt 2 si ma pot transforma in paianjen orc prin glob de transformare

| vLaDuTdObReScU a răspuns:

Au globuri.Cel pe care l-ai vazut uh pe youtube era GM.(Gm are niste coduri pe care le scrie la chat), dar playeri au globuri! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| darkorun a răspuns:

Sunt un copil care poate da raspunsu. Aceia pe care i-ai vazut pe YouTube erau poate GM. Gm-ul poate cere ce vrea si ii da. a fost raspunsul la intrebare de la mijloc.