| zE3nMV a întrebat:

Am vazut la cineva ca avea sims 3 dar avea chestii mai misto..cum ar fi din viitor, ceva de genul..si freze mai noi... avea si aripi ca o zana.ce sims e ala? sau cum pot adauga asa ceva?

3 răspunsuri:
| Andrei_Mihai_1999 a răspuns:

Acela e The Sims 3 Future Expansion Pack.

| zE3nMV explică (pentru Andrei_Mihai_1999):

Aha..auzi..de ex. eu vreau sa-mi downloadez sims3 pets..trb sa am sims3 simplu mai intai? si dupa pot descarca celelalte..sau sa pun moduri si chestii de astea ..nu prea ma inteles care e faza cu asta.

| Andrei_Mihai_1999 a răspuns (pentru zE3nMV):

Ori descarci The Sims 3 Pets Full, ori descarci doar modul si-l instalezi in The Sims 3 cu ajutorul lui Expansion Pack are te ajuta la instalarea modurilor pentru Sims