| marius101 a întrebat:

Am win8 si nu pot juca metin2 deoarece nu mi se deschide metinul. Vreau sa zic ca dau clic pe autopatcher mi se incarca dau ruleaza jocul si nimic nu imi apare fereastra de login.
Am incercat sa schimb si metin2client.bin in metin2client.exe si tot nu merge. Am Win8 versiunea PRO! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Jocu' merge pe windows 8, dar trebuie rulat in compatibility mode si pentru asta faci cum a zis TheTelemea. Cu toate astea trebuie sa te asiguri ca mai ai si update-urile la zi la Windows.

| SpiderMan1x2 a răspuns:

Sfatul meu este sa te uiti pe site la metinul tau la cerinte sa vezi daca metinul merge pe win 8