| aLb3yy a întrebat:

As dori si eu cateva sfaturi pentru jocul Top Eleven dupa Facebook! Mai pe scurt. cum sa-mi fac si eu echipa mai buna. ce tactica sa folosesc, cum sa fac sa`mi creasca jucatorii in calitate mai mare.happy Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Ionutz_9325 a răspuns:

Salut aLb3yy! La Top Elevn de pe Facebook sunt multe smecheri si cand zic smecheri ma refer la :
-Fa antrenament cu echipa pentru a creste calitatea jucatorilor odata ce s-a scurs timpul mai dale odata si tot asa, in timp ce jucatorii fac antrenament le selectezi statusu pe "Odihna"
-Intri in fiecare zi pentru a castiga mai multi tokeni pentru a avea posibilitatea de a cumpara noi jucatori de calitate mai buna, vinde-i pe cei de care nu mai ai nevoie.

-Cauta de fiecare data jucatori cat mai tineri si mai scumpi pentru a creste popularitatea ca sa zic asa si tot asa pana atingi nivelul dorit la echipa

-Iti faci stadionul sa arate cat mai bine (teren, tribune, parcare etc.)

Cam astea ar fi, si sper sa iti fie de folos O zi cat mai placuta.