| shooby94 a întrebat:

la jocul top eleven de pe facebook cum pot avea jucatori tineri in echipa sau sa am academie de juniori si sa iau de acolo? si daca puteti sa imi mai dati si mie niste sfaturi in legatura cu jucatorii...

Răspuns Câştigător
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Salut, iti dau eu niste sfaturi pentru top eleven. Primul sfat ar fi, sa strangi multe tokenuri sa semnezi un contract si la fiecare 2 zile la rand intrate sa ai un token gratis asta e la nivel mic, sau daca nu poti intra mereu ai acolo aia cu 21 token parca zi de zi chiar daca nu intri mereu. Asa deci tu intri dimineata de obicei si vezi la lista de transferuri jucatori tineri gen 19-22 ani sau mai experimentati 24-25 uite cum iti propun sa faci. De obicei se astapta pana in ultima secunda sa faci oferta la jucator, asa sa faci si tu daca esti incepator. Tu trebuie sa ai jucatori cu 5 stele in echipa la nivelul respectiv cu cat cresti la alt nivel o sa ai de exemplu jucatorul de anul trecut de 5 stele va fi de 4 si tu vei trebuii sa il vinzi si sa iei unu de 5, nu e greu trebuie logica, tu trebuie sa fii destept sa iti iei jucatori buni tinand cont ca obiectivul tau nu e primul loc ci promovarea adica primele 7 locuri. am uitat sa iti zic ca academia de juniori o poti face cand dai la stadion si tot imbunatatesti stadionul adica gen: trebuie sa astepti 3 zile santieru e deschis pentru nocturna pentru tabela etc. sper ca te-am ajutat stima.

| shooby94 explică (pentru Constantin_Radu_1994):

Raspunsu e de mare ajutor multumesc mult dar mai aveam o intrebare cand stiu ca un anumit jucator din echipa mea mai creste cu o stea?

| Constantin_Radu_1994 a răspuns (pentru shooby94):

Pai ai o chestie acolo cu o minge si ceva portocaliu asa triunghiular, acolo se antreneaza echipa dai acolo si practic ai 3 variante una daca fac nu stiu ce chestii in 5 minute alta in 30 de minute alta intr-o ora, si el creste dar mai greu. Deci el creste daca il pui la antranament daca e bun in teren la jocuri, la amicale etc sper ca te-am ajutat.