| osufdf123 a întrebat:

As dori si eu starter pentru metin2 ro sau private, ce vreau sa spun starter adica sa imi porneaza clientul ( jocul ) fara sa se mai updateze, va rog puneti linkul sau invatati-ma cum sa fac un starter pentru toate metinele, mersi dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Deschide notepad si scrie asta: start metin2client.bin. Apoi ii dai save in folderul cu metin, dar atentie, pune-i un nume gen Starter sau Start dar cu extensia.bat Adica sa arate asa inainte sa il salvezi: Starter.bat

| osufdf123 explică (pentru KnightOfNight):

Tot se updateaza sad :@ am facut exact ce mi-ai zis tu. cautama la id asta garcea_neb1 si poate inti cu teamviewaru si poate mi-l faci tu. mersi :X

| osufdf123 explică (pentru KnightOfNight):

Mersi foarte multhappy nu am inteles nimic din ce mi-ai spus, am vazut pe youtube un tutorial si am invatat sa fac starter happy

3 răspunsuri:
| AndreiYaniss a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/48LHR7LB6T2C/Metin2Starter-exe.html eu iti recomand asta...e cel mai bun! te baga direct in metin doar ca trebuie sa alegi cu ch-ul