| Catalin25999123 a întrebat:

As vrea niste jocuri online care sa ma joc cu prietenul meu. El de pe pc lui iar eu de pe al meu. Vreau sa ne intalnim in joc sa jucam cum ar fi gta online. Si jocurile sa nu fie jucate direct din broausar, sa le descarc. (Inafara de metin2). Cine imi spune dau funda!

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Unturned,Garry's Mod, Call of Duty, Team Fortress 2, Counter Strike 1.6, Counter Strike Source, Left 4 Dead 2, Minecraft, Terraria, Castle Miner Z, PAYDAY.

Funda?

2 răspunsuri:
| TheGuy92 a răspuns:

Path of Exile, WoW, Tera, Rift.

| MaRyN13 a răspuns:

Salut man! puteti veni pe RSS in clanul Elie Team KGB! e foarte distractiv.
https://www.facebook.com/pages/Elite-Team-KGB/317521325104561