| kakeru a întrebat:

Astazi am gasit din intamplare pe mai multe forumuri ca daca esti client romtelecom si suni la un nr anume. poti cere licenta steam cs 1.6 si source. gratis. este adevarat? mai este promotia? va rog un raspuns rapid dau funda

Răspuns Câştigător
| Dani21Dany a răspuns:

=]] nu e adevarat. Tu ai gandit cati bani costa o licenta steam cs 1.6 si source? Acum daca dai multi bani la tampenia aia de romtelecom normal ca poate iti da incearca.

4 răspunsuri:
| kakeru explică:

Cineva?straight face

| kakeru explică:

Dau destul... am cel mai mare abonament la internet telefonie si tv. mai astept raspunsuri daca nu mai primesc ai funda

| Dani21Dany a răspuns (pentru kakeru):

Hm ok mersi oricum daca zici ca ai cel mai mare abonament 90% iti da (apropo suna la ei pe un nr fara tarif si intreaba)

| kakeru explică:

Mda. nu mai au contract cu firma respectiva. dani21 funda