| 1mp3r4t0r3 a întrebat:

Salut TPU! Aveti idee cu pot sa fac update la Minecraft de la versiunea 1.1.1.1 la cea mai noua versiune fara sa pierd ceea ce am construit pe vechea versiune? Am incercat cu tot felul de apk-uri si imi zice ca intra in conflict versiunea veche cu cea noua sau ceva de genu...
Si daca nu se poate acest update, cum pot salva harta pe care am construit pana acum, in asa fel incat sa o pot transfera pe alt telefon? Mulțumesc anticipat! DAU FUUNDĂ

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Găsești tutoriale explicite pe YouTube. Nu știu dacă un tutorial de tip text te va ajuta.

| 1mp3r4t0r3 explică (pentru literallythesamebruh):

De pe Youtube vin, si numai porcarii am gasit acolo...clickbate