| GeorgeBranza a întrebat:

Salut, TPU, calculatorul meu are o problema : se inchide cand intru pe youtube (pot sa vad doar filmulete de maxim 10 minute ). Poate cineva sa ma ajute? Va rog!

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cred ca se supra incalzesc piesele sau ai un procesor mult prea slab.

In primul rand, downloadeaza un program de monitorizare a temperaturii pieselor calculatorului si vezi daca aia e problema.

In al doilea rand, spune-mi ce procesor ai.

| GeorgeBranza explică (pentru Speed99):

AMD Athlon II X2 250 si nu stiu nici un program de monitorizare a temperaturii ai putea sa imi sugerezi unul?

| GeorgeBranza explică (pentru Speed99):

AMD Athlon II X2 250 si ai putea sa imi sugerezi un program de monitorizare a temperaturii?

| GeorgeBranza explică:

AMD Athlon II X2 250 si poti sa imi sugerezi un program pentru monitorizarea temperaturii?

| Speed99 a răspuns (pentru GeorgeBranza):

Http://openhardwaremonitor.org/

Daca trece de 60 de grade la orice piesa, respectiva trebuie schimbata urgent sa nu se arda toata placa de baza.

In rest nu cred ca e din cauza procesorului, pare foarte bun, din cate am citit pe internet.