| Alex_Florin_1980 a întrebat:

cand cumpar o consola xbox one s noua primesc si un cod de cateva zile test de xbox live? Intreb acest lucru fiindca am cumparat si nu am primit dar am vazut la altii.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Faci mai intai cont pe xbox si vei primi si testerul live!

| Alex_Florin_1980 explică (pentru mudokins78):

Ma refeream la foia din cutia xboxului. si iti pot spune ca nu primesti la crearea unuia ci doar in cutie

| mudokins78 a răspuns (pentru Alex_Florin_1980):

E nou xbox-ul?

| Alex_Florin_1980 explică (pentru mudokins78):

Da. dar m-am documentat si persoanele care au cumparat de pe eMAG nu au primit nici ei cod ca erau toate desfacute. deci eMAG ne-a trass teapa tuturor