| narciosromantiber a întrebat:

Cand incerc sa dezarhivez ceva in ProgramFiles imi apar multe erori venite de la Winrar.
Uitati aici o imagine cu erorile: http://postimg.org/image/vl70gqfbj/
Stiti de ce imi apar aceste erori? Mentionez ca abia mi-am reinstalat Windowsul.

FUNDA!

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Nu ai winrarul bun, descarca cea mai noua versiune!

Sau poti incearca cu programul 7 zip.

| narciosromantiber explică (pentru StalkerSoul):

Pai numai in Program Files nu mi-l dezarhiveaza....pe desktop merge.

| StalkerSoul a răspuns (pentru narciosromantiber):

Descarca 7zip

| narciosromantiber explică (pentru StalkerSoul):

Nu merge nici cu 7zip ....ProgramFIles e pe Readonly dar nu il pot scoate ca imi da niste erori.