| designerandrei a întrebat:

Care este mai fain dintre PlayStation 4 si Xbox One?

Argumentati de ce

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Ps4 in orice caz. Xbox One este deja invechit si apare Xbox One S sau ceva de genul si posibil nu-l v-or mai pune in seama atat de mult pe xbox one.

| Moƒo a răspuns:

Bro.
XboX One. De ce? Jocurile apar prima data pe el apoi pe restul. Grafica este altfel si valoarea unui joc recent cumparat nu se poate schimba. Asta doar daca ai zgaraiat CD-ul prea tare.

| alexsmecheru123 a răspuns:

Salut! Ps4 are o calitate foarte buna ofera jucatorului o placer foarte mare, modelul consolei este unic, maneta are touch si vibratiile manetei sunt ca la un accident. Iti recomand Ps 4