| clIc a întrebat:

PlayStation 3 sau Xbox 360? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| andrey663 a răspuns:

PS3.Are si Blu-Ray.E si mai ieftin.

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Xbox 360. mie mi se pare mai avantajos din toate punctele de vedere. In plus toti cei care l-au cumparat de aici: http://bit.ly/10Osd05 am vazut ca au fost foarte multumiti

| EMike a răspuns:

Xbox Kintech big grin. Ai Xbox Sports pe el. E super

| alexei2001 a răspuns:

PS3 E mai smecher pentru ca... asa e laughing! Si kinectul de la xbox mi se pare o porcarie!
Deci eu as alege PS3!

| valeryan4 a răspuns:

Nici una intr-un an nu vei mai avea suport pe nici una din cauza PS4 si Xbox One.

| David00super a răspuns:

PS 3 pentru ca e multi functional. Are un sistem de navigare beton si poti vedea filme 3D.

| dELIUTZAAAAA a răspuns:

Eu aleg Xbox 360 pentru ca m-am jucat si cu PlayStation 3 dar nu am fost asa de imppresionata dar de xbox 360 am fost destul de impresionata