| zohanaladeen a întrebat:

Xbox 360 sau Playstation 3? Argumentati raspunsul.

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

PlayStation 3: se poate moda si el, deci Xbox nu mai are avantaj. PS3 se strica mult mai greu (vezi RROD de la Xbox), are cititor Blu-Ray, grafica de la jocuri e net superioara si exista mai multe exclusivitati.

| dexter7 a răspuns:

Am avut si xbox si am un playstation3. La playstation mi s-a parut ca jocurile sunt mai bune din punct de vedere grafic. De mentionat ca ambele console le-am conectat la tv (led display) prin cablu HDMI.